CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI:

 

„Naprostá spokojenost! Jídlo bylo nejen vynikající, ale i krásně vypadalo.“

Lucie M., oslava narozenin

 

„Profesionální přístup od prvního e-mailu až po samotnou akci. Vše čerstvé a doručené přesně na čas.“

Marek Svoboda

 

„Lepší catering jsme si pro náš firemní večírek nemohli přát. Moderní, chutné a bez jediné chybičky.“

 Jana K.

 

„Ty kanapky byly prostě božské! Určitě to nebyla naše poslední objednávka.“

Petr N.

 

„Skvělá domluva a moc pěkně nazdobené i chutné. Je vidět, že vás ta práce baví, a na výsledku je to znát.“

rodina Novotných

 

„Vaše profesionalita, smysl pro detail a péče, kterou jste věnovali každému jednotlivému chodu, ale i celkové prezentaci, byly nepřehlédnutelné a výrazně přispěly k výjimečné atmosféře celé akce. Nejen chuťová stránka, ale i celkové aranžmá občerstvení byly skutečně na vysoké úrovni a setkaly se s velmi pozitivním ohlasem všech hostů.

Musím za sebe konstatovat, že vaše práce je nejen praktickým zajištěním pohoštění, ale zároveň krásnou ukázkou týmové spolupráce a ochoty udělat pro úspěch společné akce maximum.“

Mgr. Barbora Vacková, Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram

 

„Děkuji velmi za Vaše služby, občerstvení bylo naprosto luxusní, všichni chválili a pochutnali si. Dělala jsem Vám malou reklamu tím, že jsem sdělovala, odkud ty dobroty jsou. Určitě se na Vás zase někdy obrátím.“

Mgr. Iva Čápová, OA a VOŠ Příbram